Кількість
|
Вартість
|
||
|
Зручний та потужний
EcoFlow River mini — це портативний зарядний пристрій, що можна використовувати будь - де. Він портативний, його можна переносити з собою завжди або тримати в автомобілі. Ємність зарядної станції — 210 Вт⋅год. River mini може живити 7 пристроїв одночасно.
Сучасна зарядка
Станція має сучасну, бездротову зарядку для телефона, один вихід для розетки, чотири USB - виходи та порт для автомобільної зарядки. Максимально за допомогою спеціальної розробки X - Boost інвертор може віддавати струм потужністю до 600 Вт.
Не треба дротів — заряджайся зручно
EcoFlow River mini — Wireless — перший пристрій, що має зручну бездротову зарядку. Все, що потрібно — просто покласти свій гаджет зверху на зарядну станцію.
Швидка зарядка за будь - яких умов
EcoFlow River можна заряджати від розетки, автомобіля чи сонячної панелі. Найшвидший спосіб — за допомогою домашньої розетки. Завдяки сучасній технології X - Stream за годину пристрій заряджається до 80%, а повний заряд досягається за 1.5 години. Також River можна зарядити від автомобільної зарядки (3 години до 100%) або за допомогою сонячних панелей (наприклад, панель у 110 Вт заряджає протягом 1 - 2 годин).
Будь у курсі — керуй дистанційно
На LED - панелі River mini ви можете стежити за інформацією про те, на скільки вистачить заряду, яка вихідна потужність на кожний зарядний пристрій або з якою швидкістю відбувається зарядка. Використовуючи додаток від компанії EcoFlow, ви також можете керувати пристроєм дистанційно і вмикати або вимикати порти зарядки на ваш вибір.
Мандруй легко
Зарядна станція EcoFlow River важить всього 2.85 кг і має такі розміри: довжина — 20 см, ширина — 11 см та висота — 12.5 см.
*Ємність станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної батареї. Час роботи станції може змінюватись в залежності від умов використання: способу підключення та величини навантаження, температури зовнішнього середовища тощо. Портативна зарядна станція - це вискокотехнологічний пристрій, який має модулі керування й генерації енергії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок який живить всі ці модулі самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде на підтримку працездатності самої станції, на що потрібно зважати при розрахунках часу роботи від однієї повної зарядки.